AVENT

AVENT – Krém na bradavky

Kojení je odměňující zážitek pro oba - matku i dítě, ale bolavé a popraskané bradavky mohou někdy znamenat problém během prvních několika týdnů. AVENT Krém na bradavky zvláčňuje a regeneruje zdravou poddajnost pokožky během kojení. Nestandardní složení krému s nejvyšší kvalitou:

  • Hypoalergenní
  • Lékařský druh lanolinu (Medilan TM) - lanolin proniká vnější vrstvou kůže, zlepšuje vláčnost a ulehčuje hojení suché a popraskané prsní bradavky. Tento jediný lanolin byl kvalifikován jako nejvhodnější léčba k ošetření bolavé kůže.
  • Aloe Vera - přírodní složka z květiny Aloe Vera, proslulá svými uklidňujícími a léčivými účinky.
  • Kokosový olej jako přírodní zdroj hydratace, snižuje napětí suché kůže. Tento olej je zcela vyčištěný a zbavený  proteinů, které by mohly způsobit přecitlivělost.
  • Neobsahuje barviva, parfém ani konzervační látky

     

     

Kdy se používá

Pro ošetření bolavé nebo popraskané bradavky při kojení by měl být AVENT Krém na bradavky aplikován po každém krmení nebo dle potřeby, dokud příznaky úplně neustoupí.Jak se používá

Před použitím si umyjte ruce. Na osušenou bradavku a její okolí naneste malé množství krému a jemně rozetřete. Složení krému je pro dítě zcela bezpečné a není ho třeba před krmením odstraňovat.AVENT Krém na bradavky je také ideální pro ošetření jiné bolavé kůže jako jsou například rozpraskané rty, suchá a rozpraskaná kůže nebo podrážděná kůže od plenek. Krém je možné použít kdykoliv pro okamžitou úlevu.

 Chcete krém vyzkoušet?

Můžete si napsat o vzorek na email [email protected] Krásné chvíle s miminkem při kojení. 

 

Eva Čejková