AVENT

AVENT - KRMENÍ LAHVIČKAMI Kojenecká lahvička AVENT umožňuje kombinovat bez problémů kojení s krmením z láhve. Unikátní konstrukce silikonového dudlíku dovoluje dítěti používat podobnou techniku sání jako při kojení. Miminko se nerozptyluje nepravidelným průtokem a nedostává se mu do žaludku nežádoucí vzduch. 

Používáním kojeneckých lahví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem  s ventilem se předchází polykání vzduchu během krmení a snižuje se pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky. Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky. Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.

Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení.

Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním. 

 

To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.Od 2. 4. 2007 v POMPO Jarním katalogu najdete AVENT lahvičku 125ml s dárkem zdarma (šidítko ).Hezké Velikonoce.

Eva Čejková