AVENT - Odsávačka AVENT ISIS

S pomocí odsávačky mateřského mléka ISIS můžete rychle a pohodlně odsát své mléko přímo do zásobníků AVENT nebo do jednotlivých předsterilizovaných VIA pohárků k uskladnění v lednici nebo mrazáku.

Odsávačka AVENT ISIS je všeobecně oblíbena maminkami i zdravotnickým personálem pro jednoduchost a lehkost odsávání a hlavně pro vyšší efektivitu odsávání než mají ostatní odsávačky. Odsávání je jemné a bezbolestné.

Měkká silikonová vložka s pěti masážními výstupky provádí masáž prsu (obr.a), která zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka.
Silikonová membrána (obr.b) 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu podtlaku a frekvence odsávání se reguluje stlačováním páky odsávačky.

A co je ISIS iQ?
Vše, co se maminkám líbí na ruční odsávačce ISIS – měkká masážní vložka i páka pro lehké stlačování, díky kterým je odsávání jemné, přirozené a pohodlné – a navíc iQ elektronický mozek!
Výsledkem je zcela nová ultra tichá inteligentní odsávačka, která na rozdíl od všech ostatních dává možnost dokonalé kontroly a přizpůsobení se momentální situaci při odsávání, jakmile je to nutné.

Jak pracuje ISIS iQ?
Přiložíte masážní vložku k vašemu prsu a stlačíte jemně páku. Jakmile začne Vaše mléko vytékat, stisknete jemně tlačítko a ISIS iQ si zapamatuje Váš rytmus odsávání. Poté bude tiše a lehce automaticky pokračovat ve Vámi zvoleném rytmu. Pokud potřebujete změnit rytmus, pouze zmáčknete tlačítko a přejdete na ruční odsávání.
Relaxujte a užívejte si pohodlí při odsávání. Když jste bez starostí, máte vše pod kontrolou a cítíte se odpočinutě, odsajete rychleji více mléka.

Je ISIS iQ UNO odsávačka pro Vás?
Ideální pro maminky, které si chtějí užívat rychlost a jednoduchost odsávání elektrické odsávačky, která je navíc snadno přenosná. Díky možnosti napájení bateriemi nebo přímo z el. sítě můžete odsávat bezstarostně a pohodlně, kdekoliv jste. UNO má rozšířenou životnost baterie, aby nedošlo k výpadku při delším používání, a také ukazatel stavu, který říká, kdy je potřeba baterie vyměnit.

Praktické tipy

 • Před odsáváním si důkladně umyjte ruce a ujistěte se, že všechno potřebné k odsávání a skladování mateřského mléka je umyto a sterilizováno.
 • Odsávejte přibližně stejné množství jako když kojíte.
 • mateřské mléko skladované v ledničce musí být do 24 hodin použito, zmraženo nebo zlikvidováno.
 • Zmražené mléko může být v mrazáku až 3 měsíce, po rozmražení musí být použito do 24 hodin.
 • Mateřské mléko se musí rozmrazovat v lednici během 24 hodin nebo v teplé lázni. Jednou rozmražené mateřské mléko se nesmí znovu mrazit!
 • K ohřátí mateřského mléka použijte ohřívač nebo teplou lázeň.

Nezapomeňte promíchat, protože tukový obsah se časem rozdělil.

Nepoužívejte mikrovlnnou troubu!


Důležité rady

 • Vždy zlikvidujte mléko, které zbylo po krmení.
 • Nepřidávejte zbylé mléko k jinému odsátému mléku, které máte v mrazáku. Pokud již máte nějaké mléko v lednici, můžete k němu přidávat během jednoho dne, ale pouze mléko, které bylo odsátodo sterilního pohárku a lehce ochlazeno ve studené lázni. Takto získané mléko může být skladováno maximálně 48 hodin (od prvního odstříkání), potom musí být okamžitě zamraženo.
 • Mateřské mléko by se mělo přepravovat pouze v chladícím boxu.
 • Mraznička by měla mít nejlépe -18 °C.
 • Mléko může být odsáváno také ručně. Zeptejte se na radu lékaře nebo laktační poradkyně.

zdroj: AVENT

Témata: