AVENT - VIA SYSTEM

AVENT  VIA systém
          
AVENT poharkyAVENT představuje rodičům zcela nový a optimální způsob krmení jejich dětí. AVENT VIA SYSTEM je multifunkční systém pro uskladnění dětské stravy i nápojů, pro krmení a pro opakované použití s možností sterilizace. Je vhodný pro používání v mikrovlnné troubě.

Nové VIA pohárky jsou sterilní a jsou připraveny k okamžitému použití. Jsou stabilní, pevné, stohovatelné. Modrá elegantní VIA víčka se závitem VIA pohárky dokonale utěsní.

VIA pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka AVENT ISIS. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji.

Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vymění víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem.

Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA pohárky jsou připraveny pro uskladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků  usnadní péči o dítě. Po použití se mohou VIA pohárky vyhodit nebo opět použít.

AventPro uskladnění dětské stravy a nápojů. Doma připravený nebo koupený pokrm se jednoduše uskladní v lednici nebo mrazáku a potom snadno rozmrazí i ohřeje.

Dítě lze krmit přímo z VIA pohárků.

O katalog produktů Philips AVENT si můžete také napsat na [email protected] . Spolu s katalogem získáte malý dárek.       


 

Hodně zdraví přeje Eva Čejková

Témata: