CORD BLOOD CENTER CZ a Kroužky na Vltavě

 CORD BLOOD CENTER CZ a Kroužky na Vltavě - obrázek
CORD BLOOD CENTER CZ a Kroužky na Vltavě - obrázek

 

Rodinná banka pupečníkové krve CORD BLOOD CENTER CZ, s.r.o. pořádá den otevřených dveří klientského centra v areálu Kroužky na Vltavě, v Praze 4 Braníku

V tomto novém klientském centru se rodičům otevírá možnost využít odborného poradenství týkající se odběru pupečníkové krve při porodu.

Ve středu 20. 6. 2012 od 14 hod do 18 hod bude klientské centrum otevřené pro širokou veřejnost. Na programu bude diskuze s odborníkem, promítání instruktážního videa o odběru pupečníkové krve a samozřejmě bude připraveno i drobné občerstvení.

Areál Kroužky na Vltavě se nachází v krásném prostředí Vršovické vodárny v Braníku, na Praze 4, součástí je venkovní hřiště, které leží na břehu Vltavy a restaurace s největším dětským koutkem a skýtá řadu aktivit pro rodiče i děti.

Jsme rádi, že se nám podařilo otevřít naše klientské centrum právě tady, v příjemném prostředí určeném pro rodiče a děti. Poradna by měla fungovat prozatím v úterý od 12.00 – 17.00 a v příštích měsících počítám s jejím rozšířením, řekl country manager rodinné banky CORD BLOOD CENTER, Mgr. Tomáš Pavlíček.

Rodinná banka CORD BLOOD CENTER CZ, s.r.o. jako první v České republice splnila přísné podmínky Státního ústavu pro kontrolu léčiv a získala jeho akreditace k provádění odběrů a uchování pupečníkové krve pro vlastní potřebu dítěte. Do současné doby měla své sídlo pouze v Brně, nyní se rozšířila i do Prahy. Tímto budou mít rodiče možnost osobně se přijít informovat o využití pupečníkové krve a o odběrech pupečníkové krve i v hlavním městě.

Rodinná banka CORD BLOOD CENTER umožňuje odběr pupečníkové krve pro vlastní potřebu dítěte v 66 porodnicích České republiky, což je téměř 70% porodnic na území ČR.

Více informací ohledně klientského centra získáte na telefonním čísle + 420 244 473 000 nebo na www.cordbloodcenter.cz.

Zdroj:

Bc. Petra Dvořáková

PR manager

Tel.  608 713 552

Mail. [email protected]

Témata: