Jak poklidně a pokrokově měřit teplotu

Změřte teplotu malým neposedům: poklidně a pokrokově s iThermonitorem! - obrázek
Změřte teplotu malým neposedům: poklidně a pokrokově s iThermonitorem! - obrázek

Změřte teplotu malým neposedům:
poklidně a pokrokově s iThermonitorem!

Jako zodpovědný rodič se bez teploměru neobejdete. Tato nezbytnost ale nejspíše nebude nejlepším kamarádem vašich dětí. Obzvlášť, máte-li doma malého neposedu nebo čipernou princeznu, kteří si změřit teplotu jen tak nenechají. Vyhněte se únavnému zápasení s vlastními dětmi a monitorujte teplotu hravě a bez stresů s chytrým mini teploměrem!

iThermonitor je certifikovaný zdravotnický teploměr z netoxického materiálu. Na rozdíl od klasického či bezkontaktního teploměru se s tímto chytrým zařízením zcela vyhnete pravidelnému a často komplikovanému měření teploty u dětí. Teploměr zvládne sledovat tělesnou teplotu malého pacienta po celou dobu sám a o jejím průběhu vás bude dostatečně informovat.

Zařízení stačí umístit co nejblíže do podpaží pomocí přiložených náplastí tak, aby se čidlem dotýkalo pokožky. iThermonitor je nejen drobný, ale také opravdu lehký. Ani malým neposedům tedy nebude bránit ve volném pohybu nebo v bezstarostném spánku. Stejně tak ani vy se nemusíte obávat v poklidu usnout. O vše se postará aplikace ve vašem smartphonu nebo tabletu, která vás upozorní na náhlé zvýšení teploty či horečku.

Jak to vlastně funguje a co budete potřebovat?

Chytrý mini teploměr funguje jednoduše přes staženou aplikaci ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu, připojenou pomocí Bluetooth. Podporován je jak operační systém Android, tak Apple. V aplikaci si zřídíte svůj účet, do kterého se budou ukládat veškeré naměřené hodnoty. Zároveň můžete vkládat vlastní poznámky (např. o podávaných lécích) nebo nastavit upozornění na překročení určité teploty nemocného dítěte. Celkové záznamy, které se automaticky ukládají, jsou skvělým nástrojem nejen pro vlastní přehled o průběhu nemoci, ale vytištěné informace určitě ocení také vyšetřující lékař.

Kam a jak teploměr správně umístit?

Umístění iThermonitoru pomocí přiložených náplastí není žádná věda. Nutné je jen zvolit doporučené místo a to v blízkosti podpaží a v bezprostředním kontaktu s kůží. Chvilková důslednost tak bezesporu vydá za opakované a komplikované měření s klasickým teploměrem.

Pokud už teplotu měřit nepotřebujete, jednoduše zařízení jemně odlepte. Mějte ale na paměti, že iThermonitor je sice voděodolný, ale nikoli vodotěsný, takže žádné agresivní odstraňování vodou! V opačném případě se nemusíte obávat ponechat teploměr po celou dobu nemoci.

7 důvodů, proč je iThermonitor chytrou investicí:

  1. snadná aplikace
  2. přesné měření 24 hodin denně
  3. upozornění na horečku nebo zvýšení teploty
  4. automatické ukládání naměřených hodnot
  5. možnost celkového přehledu k vytištění pro lékaře
  6. nerušený spánek a neomezený pohyb malého pacienta
  7. praktický pomocník pro rodiče u často nemocných dětí

Další informace:

  • Vzdálenost během měření je nutná do cca 3 metrů mezi dítětem a spárovaným zařízením (smartphonem, tabletem).
  • Při překročení vzdálenosti se spustí alarm (lze vypnout v aplikaci). iThermonitor sice měří teplotu dál, ale upozornění na horečku se obnoví tehdy, když se teploměr opět spáruje se zařízením.
  • Pokud máte druhý telefon, můžete teplotu sledovat již přes Internet – nejste tak omezeni Bluetooth dosahem.

iThermonitor zakoupíte za cenu 1.990,- na www.iThermonitor.cz.