Péče o miminko s novorozeneckou postýlkou MiMi

Péče o miminko s novorozeneckou postýlkou MiMi - obrázek
Péče o miminko s novorozeneckou postýlkou MiMi - obrázek

Mezi největší výhody profi novorozenecké postýlky MiMi, kterou používají odborníci v porodnicích, patří bezpečnost miminka a mobilita. Lze s ní zajet kamkoliv po bytě, takže máte svého drobečka stále na očích.

 

Výhody První postýlky MiMi:

·   Garance bezpečí miminka, ale i méně námahy v náročném období šestinedělí.

·   Postýlka je stabilní, nehrozí pád nebo jiný úraz miminka.

·   Náklon postýlky pomáhá jako prevence při ublinkávání nebo při zhoršené průchodnosti dýchacích cest.

·   Postýlka je plně kompatibilní s monitorem dechu.

·   Je mobilní a její kolečka umí překonat i mírné překážky.

·   Volitelná a jednoduše nastavitelná výška postýlky se přizpůsobí Vaší postavě, takže se nemusíte nezdravě ohýbat a ničit si záda.

·   Postýlku MiMi doporučujeme na první tři měsíce s miminkem, miminka s nižší porodní váhou v ní mohou být i déle. Až z ní Váš drobeček vyroste, jednoduše nám ji vrátíte.

 

Ať čekáte holčičku, chlapečka nebo si pohlaví miminka necháváte jako překvapení, určitě si vyberete z 5 různých barevných variant postýlky MiMi. Kromě obligátní modré a růžové nabízíme ještě bílou, žlutou, zelenou. Postýlku si můžete také dozdobit podle svého gusta. Na Vás je, jak barevně sladíte prostěradlo na matraci, která je součástí zapůjčované postýlky. Doplnit také můžete různé závěsné hračky nebo „kolotoč“ se standardním aretačním upevněním. Největší ozdobou postýlky ale bude zcela určitě Vaše miminko!

Jak na to?

Pronájem První postýlky MiMi si můžete objednat on-line na www.prvnipostylka.cz, telefonem 606 666 796 nebo prostřednictvím mailu [email protected]. S operátorkami dohodnete termín, barvu postýlky, způsob dopravy nebo vyzvednutí postýlky. Nyní je Vám k dispozici 15 kontaktních míst v celé ČR.

Rezervaci postýlky MiMi doporučujeme cca 14 dní předem, časový předstih slouží hlavně k tomu, abyste měli možnost zvolit ze všech barevných odstínů.  Zapůjčit postýlku je pak ale klidně možné, až když se miminko narodí. Stačí zavolat a domluvit se na termínu, místu vyzvednutí postýlky, případně na dodání postýlky přímo k Vám domů. Půjčovna má v současné době 15 kontaktních míst v celé ČR včetně Prahy, 3 z nich jsou přímo v porodnicích, a to v Karlových Varech, Domažlicích a Náchodě.

 

www.prvnipostylka.cz

www.facebook.com/PrvniPostylkaMiMi

http://prvnipostylkamimi.blogspot.cz/

 

 

Témata: