Proč je Jamieson Probiotic Baby vhodné pro mé miminko?

Proč je Jamieson Probiotic Baby vhodné pro mé miminko? - obrázek
Proč je Jamieson Probiotic Baby vhodné pro mé miminko? - obrázek

Během prvních šesti měsíců života jsou novorozenecké koliky, reflux žaludeční kyseliny a zácpa nejčastějším důvodem návštěvy u pediatra. Probiotika mohou být zvláště prospěšné při léčbě většiny těchto stavů. Díky schopnosti uklidnit gastrointestinální trakt pomáhají probiotika při kolice, alergiích a průjmu.

Střeva tvoří důležitou součást imunitního systému, proto pokud Vašemu miminku zabezpečíte dostatečné množství probiotik, podpoříte jeho imunitu. Děti s narušenou střevní mikroflórou v důsledku užívání antibiotik nebo neexkluzivní kojení mají vyšší riziko rozvinutí astmatu. Na obnovení zdravé rovnováhy bakterií se doporučuje užívání probiotik.

Miminka získávají prospěšné bakterie z porodních cest matky během přirozeného porodu, z mateřského mléka a z okolního prostředí.

Děti, které přišly na svět císařským řezem, mají v prvních dvou letech života méně prospěšných bakterií ve srovnání s těmi, které se narodily přirozenou cestou. Toto může vysvětlovat, proč jsou miminka narozené císařským řezem později během života náchylnější na žaludeční infekce, astma a alergie.

Probiotika jsou prospěšné bakterie, které mohou mít blahodárný vliv na Vaše miminko, pokud jsou podávány v adekvátních dávkách.

Jamieson Probiotic Baby obsahuje animalis subsp. lactis (BB-12®) a unikátní probiotický kmen, který byl klinicky zkoumán u kojenců a bez hlášených nežádoucích účinků celosvětově používaný od roku 1985. Jamieson Probiotic Baby podporuje rovnováhu střevní mikroflóry, neobsahuje umělá barviva, příchutě nebo konzervační látky.