Veliký skok ve funkčnosti a designu

Autosedačka Concord Transformer poskytuje dosud nepoznanou lehkost ovládání. Opěrka hlavy, ramenní chrániče a polohování – všechny tyto důležité funkce mohou být ovládány stisknutím tlačítka, podporovaného pneumatickým systémem. Autosedačka se plynule přizpůsobuje růstu dítěte, čímž zajišťuje skutečně pohodlnou jízdu pro děti ve věku od 3 do 12 let.
Uzavřený tvar skořepiny autosedačky garantuje maximální bezpečí v každém věku. Originálním designem je autosedačka Concord Transformer prototypem autosedačky nové generace.
 
 
Skupina II/III 
Hmotnost dítěte: 15 až 36 kg  
Věk: cca 3 až 12 let 

V závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat ze 3 různých provedení autosedačky CONCORD TRANSFOMER: základní verze TRANSFORMER, TRANSFORMER X s pneumatickým systémem nastavení sklonu opěradla a TRANSFORMER XT s kompletními systémy AIRLOCK a TWINFIX (pro upevnění systémem ISOFIX). 

Maximální bezpečí a jedinečná lehkost ovládání. Autosedačka roste po stisknutí tlačítka tak, aby dítěti vyhovovala v každém věku.

Výška opěrky hlavy, výška i šířka ramenních chráničů je současně a plynule nastavena při stisknutí tlačítka
Plynulé nastavení náklonu autosedačky po stisknutí tlačítka
Konektory TWINFIX (pro ISOFIX) se otevřou po stisknutí tlačítka (verze XT)
Pojistka bezpečnostních pásů se otevírá a zavírá stisknutím tlačítka

Robustní, dvojitá bezpečnostní skořepina v oblasti hlavy a ramen
Uzavřený tvar skořepiny poskytuje optimální ochranu celého těla v případě bočního nárazu
Unikátní design s čistými liniemi se hodí do každého interiéru automobilu
Potah autosedačky má vlastnosti konceptu TRIZONE: materiál závisející na požadavcích pohodlí, vzdušnosti nebo opotřebování.

PLYNULÝ RŮST: VARIOSIZE SYSTEM

Autosedačka TRANSFORMER roste s dítětem. Díky systému VARIOSIZE se flexibilně přizpůsobí velikosti dítěte s milimetrovou přesností. Jedním centrálním tlačítkem lze změnit rozměry autosedačky ve dvou směrech – ve svislém výšku opěrky hlavy a ve vodorovném šířku ramenních chráničů.

NAJÍT SPRÁVNOU POLOHU: PROCOMFORT SYSTEM 
Pneumatický systém nastavení opěradla autosedačky nabízí během cestování dosud nepoznaný komfort. Lehké stisknutí tlačítka stačí k pohodlnému nastavení polohy opěradla autosedačky. Žádné rušení, žádné buzení – jednoduchá změna sklonu opěradla i se spícím dítětem.

DVAKRÁT TAK BEZPEČNÁ: DVĚ VRSTVY OCHRANY PROTI NÁRAZU

Autosedačka TRANSFORMER je opatřena dvouvrstvou skořepinou. Tím jsou vnější plastové části odolnější a ještě lépe chrání proti nárazu.

VÝJIMEČNÉ POLSTROVÁNÍ: INTELIGENTNÍ OCHRANA 
Za stejných bezpečnostních vlastností je dvouvrstvá konstrukce autosedačky TRANSFORMER velmi tenká. Vzniklý prostor je využitý pro další tlumící vrstvu na ochranu hlavy a ramen. Při bočním nárazu je ochrana hlavy a ramen velmi vysoká. 

DOKONALÉ UPEVNĚNÍ: ZAMYKACÍ VEDENÍ PÁSU

Správné vedení bezpečnostního pásu je rozhodujícím prvkem bezpečného používání autosedačky. U autosedačky TRANSFORMER se vedení pásu automaticky přizpůsobí nastavení podle velikosti dítěte a zajistí dokonalé upevnění tříbodovými bezpečnostními pásy v automobilu. Vzhledem k barevnému označení nemůže dojít při instalaci autosedačky k chybě. Stiskem tlačítka se vedení pásu uvolní.
PEVNÉ PŘIPOJENÍ DO VOZU: TWINFIX SYSTEM
Pro vozy se systémem upevnění autosedačky ISOFIX, je autosedačka TRANSFORMER XT vybavena systémem TWINF IX, který výrazně usnadní používání. Po stisknutí tlačítka se uvolní spojky a autosedačka se rychle, bezpečně a pevně připevní do vozu.
Celkové provedení autosedačky CONCORD TRANSFORMER XT má vysokou kvalitu: všechny použité materiály plně splňují vysoké požadavky kvality podle Standardů EC 300. Polstrování je založeno na unikátním materiálovém konceptu Concord Trizone splňující požadavky, komfortu, prodyšnosti a odolnosti proti opotřebení.
Dětská autosedačka CONCORD TRANSFORMER XT se systémem ISOFIX získala v nezávislém a objektivním testu časopisu TEST velmi úspěšné hodnocení kvality a získala oprávnění užívat štítek TEST.
 
 
 
 
 
 
Témata: